Monthly Archive for Sierpień 2010

Catering dla biur.

Catering dla biur

Nowoczesny catering dla biur

Przerwa w pracy i posiłek, to ważna sprawa. Pracownik jest tym bardziej produktywniejszy, im bardziej wypoczęty i najedzony. Dlatego trzeba zadbać o chwilę odpoczynku dla wszystkich i catering dla biur. Każdy ma swoje potrzeby fizjologiczne, które musi spełniać, aby prawidłowo funkcjonować. Jedną z nich i zarazem podstawową jest jedzenie. Jeść należy także w pracy, a dokładnie podczas odpoczynku od niej w krótkim przerywniku na posiłek.

Charakterystyka cateringu dla biur

Biuro, to miejsce pracy. Pracują w nim ludzie, którzy jednak wszędzie muszą mieć odpowiednie warunki do prawidłowego funkcjonowania. Żeby być jak najbardziej wydolnym, niezbędne jest regularne odżywianie. Także w biurze. Dlatego niezbędny jest catering dla biur. Zamawiany jest on u firm cateringowych, które realizują tego typu zamówienia i starają się jak najlepiej wywiązywać się z nich na korzyść klienta. Klientem w tym wypadku jest pracodawca, ale najbardziej korzystają na tym pracownicy, spożywający pokarmy.

Kto płaci za catering dla biura ?

Pytanie jest bardzo proste. Płaci oczywiście przełożony. To on ma zadbać o to, żeby jedzenie było dostępne na miejscu. Właśnie po to jest catering dla biur. Posiłki mogą być oferowane pracownikom za darmo, albo muszą za nie płacić. Każdy przełożony decyduje o tym, czy potrącić pracownikom z wypłaty i zagwarantować jedzenie za darmo, czy zostawić wolną rękę, aby każdy sobie kupował, co będzie chciał i ile będzie chciał. Wybór jest otwarty.

admin in Bez kategorii am Sierpień 06 2010 » Comments are closed.