Monthly Archive for Wrzesień 2010

Catering dla VIP

Catering dla VIP

Odpowiedni catering dla VIP

VIP, to skrót od angielskiego sformułowania very important person, co znaczy bardzo ważna osoba. Skoro gość jest ważny, to należy go traktować z należytym szacunkiem i ostrożnością. Trzeba pamiętać, że catering dla VIP musi być dostosowany specjalnie pod indywidualne osoby. Należy się szczególnie postarać, żeby dogodzić naszym osobistościom, gdyż mogą być oni bardzo kapryśni, a najmniejsze niedociągnięcie może oznaczać dla nas wielkie kłopoty.

Co powinno wchodzić w skład cateringu dla VIPów

VIPy jadają zazwyczaj nieprzeciętne jedzenie, dlatego catering dla VIP powinien się składać z tylko najbardziej wyszukanych dań. Jeśli ktoś sobie zażyczy krewetek z Morza Śródziemnego, to właśnie takie należy mu dostarczyć. Są także VIPy, które wysuwają wręcz kuriozalne żądania. Czasem potrafią zaskakiwać pomysłami przyrządzenia potraw z psa, czy tego typu podobnymi.

Jak urządzić catering dla VIPa

Sam skład menu nie jest wszystkim. Ważna jest także forma podania dań. Nowoczesny catering dla VIP, to przeróżne pomysły, zaskakujące swoją atrakcyjnością i oryginalnością. VIP musi być oczarowany, gdy będzie brał udział w przyjęciu, a wiadomo, że nie jest to łatwe. Wiadomo, że tacy ludzie bywają na bardzo wielu przyjęciach i ciężko jest im czymś zaskoczyć. Normą są pokazy barmańskie, tańce egzotyczne oraz występy artystyczne. Tylko w ten sposób catering dla VIP będzie uświetniał nasze przyjęcie i wprawiał w zdumienie wszystkich gości, nawet tych z najwyższej pułki.

admin in Bez kategorii am Wrzesień 11 2010 » Comments are closed.