Monthly Archive for Grudzień 2010

Catering dla domu

Catering dla domu

W jakich wypadkach zamawiamy catering dla domu

Słowo catering kojarzy się często z formalnymi bankietami, uroczystościami itp. Otóż istnieje także catering dla domu. Przykładem okazji, przy której zamawiamy catering dla domu jest celebrowanie Pierwszej Komunii Świętej. Większość ludzi organizuje skromne przyjęcie komunijne w domu. Żeby się nie trudzić podczas przygotowywania potraw, zleca się tą czynność firmie cateringowej. W ten sposób możemy zaoszczędzić wiele czasu i energii, które poświęcilibyśmy na własnoręczne przygotowanie potraw. Dzięki temu więcej uwagi można poświęcić gościom i dziecku.

Cechy cateringu dla domu

Zazwyczaj catering dla domu odznacza się różnorodnością. Wszystko zależy od tego, o jakim domu mówimy. Gdy jest to małe mieszkanie, a goście, to najbliższa rodzina, wtedy zamawiamy zazwyczaj skromne potrawy. Natomiast w wielkich willach, gdzie organizowane są spotkania z większym rozmachem, dla wybitnych gości, potrawy oraz napoje są o wiele bardziej wyszukane. Od tego, jak duża powierzchnia będzie zajmowana i ilu gości będzie, zależy bardzo wiele. Może być też tak, że skoro ktoś robi imprezę dla kameralnego grona, to zamówi mało jedzenia, ale za to z najwyższej pułki. W odwrotnym przypadku – dla dużej liczby osób – jedzenie może być o wiele skromniejsze.

Organizacja cateringu dla domów

Kwestia transportu cateringu jest bardzo prosta. Wszystko dowozi firma cateringowa nawet w dniu uroczystości i nie należy się martwić, że potrawy będą nieświeże. Rzecz jasna, możemy wszystko odebrać równie dobrze wcześniej.

admin in Bez kategorii am Grudzień 21 2010 » Comments are closed.