Monthly Archive for Sierpień 2012

Catering dla dzieci

Catering dla dzieci

Jak przygotować catering dla dzieci ?

W przeciętnym cateringu nie ma nic nadzwyczajnego. Zamawiamy potrawy z menu lub na życzenie i są one nam dostarczane na umówione miejsce. W przypadku cateringu dla dzieci, rzecz wygląda trochę inaczej. Otóż, catering dla dzieci powinien być przyrządzony ze specjalną troską. Potrawy musza być delikatne i nie powinny w nie wliczać się takie składniki, jak kawior, krewetki czy tym podobne, które jadają raczej dorośli. Oczywiście nie może być mowy o żadnym alkoholu. Sztućce muszą być bezpieczne dla dzieci, czyli najlepiej plastikowe. Wszystko musi być przygotowane ze specjalną troską.

Czy catering dla dziecka jest droższy od wersji dla dorosłych ?

Zazwyczaj catering dla dzieci cenowo zależy od złożoności zamówienia. Jeśli mamy jakieś szczególne życzenia, trudne w realizacji, to cena automatycznie wzrasta. Gdy chcemy przygotować tradycyjne urodziny dla dziecka, czy komunię, to koszt będzie podobny, a niekiedy nawet niższy, bo przy tego typu okazjach nie ma alkoholu i potraw luksusowych. Wszystko nie jest z góry ustalone, ponieważ najwięcej zależy od naszego gustu.

Rodzaje cateringu dla dzieci

Każde przyjęcie dla dzieci ma swoją formę. Spotkania urodzinowe mogą być organizowane w formie balu przebierańców, rozpoczęcie szkoły jest na pewno bardziej poważne, natomiast Pierwsza Komunia Święta, to najwznioślejsza chwila w życiu każdego dziecka. Z tego względu należy dostosować catering dla dzieci do odpowiedniej okazji, czy rodzaju przyjęcia.

admin in Bez kategorii am Sierpień 26 2012 » Comments are closed.